HP - Elitebook 840 G7 - Intel I5 10310U - 16GB Ram - 256GB SSD - 14" (35.56 cm) - Windows 11 Pro - Qwerty NL
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
23128/15/2401782R4
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Battery capacity : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Brand : | HP |
| CPU : | Intel QuadCore i5-10310U 1,7 GHz - Turbo Boost 4,4 GHz |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel UHD Graphics 620 |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | Elitebook 840 G7 |
| Model release : | 2019 |
| Operating system : | Windows 11 Pro |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 1920x1080 pixels |
| Screen Size : | 14 inch (35.56 cm) |
| Windows 11 supported : | Yes |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | HP Laptop Charger |