iMac 21.5 4K - Intel QuadCore i7 - 16GB RAM - SSD 512GB - AMD Radeon Pro 555 (2GB)
€249.01*
% €1,599.00* (84.43% saved)Available, delivery time: mado2200vr15wkma
Nearly sold out!
Product number:
26457/1/I0003188
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i7 3,6 GHz - Turbo Boost 4,2 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | AMD Radeon PRO 555 (2GB) |
| Model : | iMac 21.5 inch 4K |
| Model release : | 2017 |
| Operating system : | MacOS Ventura 13.0 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 4096x2304 pixels |
| Screen Size : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (Optional, bought seperately) |
| Vendor Part | MNE02 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 494 |