iMac 21.5" - Intel DualCore i5 2,3GHz - 16GB Ram - 256GB SSD - Intel Iris Plus Graphics 640
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
8208/1/19170
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel DualCore i5 2,3 GHz - Turbo Boost 3,6 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Keyboard & Mouse Included : | No |
| Model : | iMac 21.5 inch |
| Model release : | 2017 |
| Operating system : | MacOS Ventura 13.0 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 1920x1080 pixels |
| Screen Size : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Vendor Part | MMQA2 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 494 |