iMac 21.5" - Intel i5 2,7GHz - 8GB Ram - HDD1TB - Intel Iris Pro
€129.00*
% €1,299.00* (90.07% saved)No longer available
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
16084/8/41173
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i5 2,7 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel Iris Pro |
| Model : | iMac 21.5 inch |
| Model release : | 2013 |
| Operating system : | macOS Catalina 10.15 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 1920x1080 pixels |
| Screen Size : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Storage : | HDD 1TB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (Optional, bought seperately) |
| Vendor Part | ME086 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 610 |