iMac 27" 5K - Intel i5 3,2GHz - 16GB Ram - SSD 256GB - AMD Radeon R9 M380, 2GB videogeheugen
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
20582/8/38477
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i5 3,2 GHz - Turbo Boost 3,6 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | AMD Radeon R9 M380, (2GB) |
| Model : | iMac 27 inch 5K |
| Model release : | 2015 |
| Operating system : | MacOS Monterey 12.0 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 5120x2880 pixels |
| Screen Size : | 27 inch (68.58 cm) |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (Optional, bought seperately) |