iMac 27" 5K - Intel QuadCore i5 3,4GHz - 8GB Ram - FUSIONDRIVE 1TB - AMD Radeon PRO 570 (4GB)
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
22739/1/I0001942
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i5 3,4 GHz - Turbo Boost 3,8 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | AMD Radeon Pro 570 (4GB) |
| Model : | iMac 27 inch 5K |
| Model release : | 2017 |
| Operating system : | MacOS Ventura 13.0 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 5120x2880 pixels |
| Screen Size : | 27 inch (68.58 cm) |
| Storage : | FUSIONDRIVE 1TB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (Optional, bought seperately) |
| Vendor Part | MNE92 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 1005 |