iMac Retina 27" 5K - Intel OctoCore i9 - 16GB Ram - 1TB FUSIONDRIVE - AMD Radeon PRO 575X (4GB)
€899.01*
% €2,499.00* (64.03% saved)Available, delivery time: mado2200vr15wkma
Nearly sold out!
Product number:
25931/1/I0002962
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel OctoCore i9 3,6 GHz - Turbo Boost 5 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | AMD Radeon Pro 575X (4GB) |
| Model : | iMac 27 inch 5K |
| Model release : | 2019 |
| Operating system : | MacOS Sonoma 14.0 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 5120x2880 pixels |
| Screen Size : | 27 inch (68.58 cm) |
| Storage : | FUSIONDRIVE 1TB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (Optional, bought seperately) |