Mac mini - 2018 - 8GB Ram - Intel i3 3,6GHz - SSD 128GB
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
10466/1/2268393
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i3 3,6 GHz |
| Color : | Space Gray |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel UHD Graphics 630 |
| Keyboard & Mouse Included : | No |
| Model : | Mac mini |
| Model release : | 2018 |
| Operating system : | MacOS Sequoia 15.0 |
| RAM : | 8GB |
| Storage : | SSD 128GB |
| In The Box : | C7 Power Cable |
| Vendor Part | MRTR2 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 270 |