Mac mini - Intel HexaCore i7 3,2GHz - 32GB Ram - SSD 512GB - 2018 - Space Gray
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
24444/1/2267370
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel HexaCore i7 3,2 GHz - Turbo Boost 4,6 GHz |
| Color : | Space Gray |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel UHD Graphics 630 |
| Keyboard & Mouse Included : | No |
| Model : | Mac mini |
| Model release : | 2018 |
| Operating system : | MacOS Sequoia 15.0 |
| RAM : | 32GB |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | C7 Power Cable |
| Vendor Part | MXNG2 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 270 |