Macbook Air 13" - Apple M1 8C 2,1GHz - 8GB Ram - SSD 128GB - Silver - Nederlands toetsenbord
€595.00*
% €999.00* (40.44% saved)Available, delivery time: 1-3 days
In stock!
Product number:
26106/24/AIR-13-2020-M187-3.2-8-128-SV-US1-E
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Apple M1 8-core 2,1 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Apple GPU 7-core |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | Macbook Air 13 inch Qwerty |
| Model release : | 2020 |
| Operating system : | MacOS Tahoe 26 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 2560x1600 pixels |
| Screen Size : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Storage : | SSD 128GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |