Macbook Pro 13" - Intel i5 2,0GHz - 16GB Ram - SSD 1TB - 2020 - Silver - Nederlands toetsenbord
€1,299.00*
% €2,399.00* (45.85% saved)No longer available
This specific item has been sold.
Click here for a live overview of all items in stock
Product number:
5778/1/16247
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i5 2,0 GHz - Turbo Boost 3,8 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel Iris Plus Graphics |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | Macbook Pro 13 inch Qwerty |
| Model release : | 2020 |
| Operating system : | MacOS Sequoia 15.0 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 2560x1600 pixels |
| Screen Size : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Touchbar : | Yes |
| Storage : | SSD 1TB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |
| Vendor Part | MWP82 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 217 |