Macbook Pro 13" - Intel i5 2,0GHz - 8GB Ram - SSD 256GB - Space Gray - Franstalig toetsenbord
€399.00*
% €1,549.00* (74.24% saved)Available, delivery time: 1-3 days
€399.00*
% €1,549.00* (74.24% saved)Nearly sold out!
Product number:
20757/24/PRO-13-2016-I5-2.0-8-256-SG-FR-E
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel DualCore i5 2,0 GHz - Turbo Boost 3,1 GHz |
| Color : | Space Gray |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel Iris Graphics 540 |
| Keyboard layout : | Azerty French |
| Model : | Macbook Pro 13 inch Azerty |
| Model release : | 2016 |
| Operating system : | MacOS Monterey 12.0 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 2560x1600 pixels |
| Screen Size : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Touchbar : | No |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |