Macbook Pro 13" - Intel i5 2,3GHz - 8GB Ram - SSD 256GB - 8GB Ram - SSD 256GB - 2018 - Silver - Franstalig toetsenbord
€365.00*
% €1,849.00* (80.26% saved)Available, delivery time: 1-3 days
Nearly sold out!
Product number:
13671/20/8785253512808
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i5 2,3 GHz - Turbo Boost 3,8 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Keyboard layout : | Azerty French |
| Model : | Macbook Pro 13 inch Azerty |
| Model release : | 2018 |
| Operating system : | MacOS Sequoia 15.0 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 2560x1600 pixels |
| Screen Size : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Touchbar : | Yes |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |