Macbook Pro 14" - Apple M3 8-core - 8GB Ram - SSD 512GB - 2023 - Space Gray - Nederlands toetsenbord
€1,299.00*
% €1,999.00* (35.02% saved)Available, delivery time: mado2200vr15wkma
€1,299.00*
% €1,999.00* (35.02% saved)Nearly sold out!
Product number:
26273/1/I0003073
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Apple M3 8-core |
| Color : | Space Gray |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Apple M3 10-core |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | Macbook Pro 14 inch Qwerty |
| Model release : | 2023 |
| Operating system : | MacOS Tahoe 26 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 3024x1964 pixels |
| Screen Size : | 14 inch (35.56 cm) |
| Touchbar : | No |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |