Macbook Pro 15" - Intel OctoCore i9 2,4GHz - 16GB Ram - SSD 512GB - 2019 - Space Gray - AMD Radeon Pro 560X (4GB) - Franstalig toetsenbord
€509.00*
% €3,499.00* (85.45% saved)Available, delivery time: 1-3 days
€509.00*
% €3,499.00* (85.45% saved)Nearly sold out!
Product number:
26113/20/5487568472770
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel OctoCore i9 2,4 GHz - Turbo Boost 5,0 GHz |
| Color : | Space Gray |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | AMD Radeon PRO 560X (4GB) |
| Keyboard layout : | Azerty French |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Azerty |
| Model release : | 2019 |
| Operating system : | MacOS Sequoia 15.0 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 2880x1800 pixels |
| Screen Size : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | Yes |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |