MacBook Retina 2017 - Intel DualCore i5 1,3GHz - 8GB Ram - SSD 512GB - Qwerty NL
This specific item has been sold.
Product number:
12161/20/8785253402932
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel Dual Core I5 1,3 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel HD Graphics 615 |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | MacBook 12-inch |
| Model release : | 2017 |
| Operating system : | MacOS Ventura 13.0 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 2304x1440 pixels |
| Screen Size : | 12 inch (30.48 cm) |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |
| Vendor Part | MNYJ2 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 306 |