[NEW] iMac 24" - Apple M3 8-core - Apple 10-core GPU - 8GB Ram - 512GB SSD - Silver - Nederlands toetsenbord
€1,199.00*
% €2,079.00* (42.33% saved)Available, delivery time: mado2200vr15wkma
€1,199.00*
% €2,079.00* (42.33% saved)Nearly sold out!
Product number:
26500/1/I0003207
Our benefits
- Free shipping
- Shipping within 24h
- 30 days money back guarantee
- Purchase comfortable on account
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Apple M3 8-core 2,8 GHz - Turbo Boost 4,1 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | New |
| Graphics Card : | Apple M3 10-core |
| Keyboard included : | Yes |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Model release : | 2023 |
| Operating system : | MacOS Tahoe 26 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 4480x2520 pixels |
| Screen Size : | 24 inch (60.96 cm) |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (included) |