HP - Elitebook 840 G7 - Intel I5 10310U - 16GB Ram - 256GB SSD - 14" (35.56 cm) - Windows 11 Pro - Qwerty NL
€ 405,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.299,00* (68.82% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
23128/15/2401782R4
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Batterijcapaciteit : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 620 |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Merk : | HP |
| Model : | Elitebook 840 G7 |
| Model uitgave : | 2019 |
| Processor : | Intel QuadCore i5-10310U 1,7 GHz - Turbo Boost 4,4 GHz |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 14 inch (35.56 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | HP Laptop Oplader |