iMac 21.5" 4K - Intel i5 3,0GHz - 8GB Ram - SSD 480GB - AMD Radeon PRO 555 (2GB)
€ 799,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.799,00* (55.59% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
6805/1/15259
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 555 (2GB) |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 21.5 inch 4K |
| Model uitgave : | 2017 |
| Processor : | Intel QuadCore i5 3,0 GHz - Turbo Boost 3,5 GHz |
| Resolutie : | 4096x2304 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 480GB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 en Magic Mouse 2 (optioneel, apart verkrijgbaar) |
| Vendor Part | MNDY2 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 494 |