iMac 21.5" - Intel DualCore i5 2,3GHz - 16GB Ram - 256GB SSD - Intel Iris Plus Graphics 640
€ 549,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.449,00* (62.11% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
8208/1/19170
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 21.5 inch |
| Model uitgave : | 2017 |
| Processor : | Intel DualCore i5 2,3 GHz - Turbo Boost 3,6 GHz |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Toetsenbord & Muis inclusief : | Nee |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Vendor Part | MMQA2 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 494 |