iMac 21.5" - Intel i5 2,7GHz - 8GB Ram - HDD1TB - Intel Iris Pro
€ 129,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.299,00* (90.07% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
16084/8/41173
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | macOS Catalina 10.15 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel Iris Pro |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 21.5 inch |
| Model uitgave : | 2013 |
| Processor : | Intel QuadCore i5 2,7 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | HDD 1TB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 en Magic Mouse 2 (optioneel, apart verkrijgbaar) |
| Vendor Part | ME086 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 610 |