iMac 24" - Apple M3 8C - 8GB Ram - SSD 256GB - Apple M3 10C GPU - Yellow - Qwerty NL
€ 849,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.699,00* (50.03% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
25874/1/I0002930
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple M3 10-core |
| Keyboard inbegrepen : | Yes |
| Kleur : | Yellow |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Model uitgave : | 2023 |
| Processor : | Apple M3 8-core |
| Resolutie : | 4480x2520 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 24 inch (60.96 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (inclusief) |