iMac 24" - Apple M4 10-Core - 16GB Ram - 256GB SSD - Apple 10-Core GPU - Blue - Qwerty NL
€ 1.449,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.799,00* (19.46% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 1.449,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.799,00* (19.46% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
26698/1/I0003062
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple M4 10-core |
| Klavier : | Qwerty Nederlands |
| Kleur : | Blue |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Model uitgave : | 2024 |
| Processor : | Apple M4 10-core |
| Resolutie : | 4480x2520 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 24 inch (60.96 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (inclusief) |