iMac 24" - Apple M4 10-core - Apple 10-core GPU - 16GB Ram - SSD 256GB - Silver - Nederlands toetsenbord - Nano - texture
€ 1.599,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.999,00* (20.01% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 1.599,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.999,00* (20.01% bespaard)Op voorraad!
Productnummer:
26696/1/I0003075
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple M4 10-core |
| Klavier : | Qwerty Nederlands |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Model uitgave : | 2024 |
| Processor : | Apple M4 10-core 2,9 GHz - Turbo Boost 4,4 GHz |
| Resolutie : | 4480x2520 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 24 inch (60.96 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (inclusief) |