iMac 27" 5K - Intel i5 3,2GHz - 16GB Ram - SSD 256GB - AMD Radeon R9 M380, 2GB videogeheugen
€ 249,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.979,00* (87.42% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
20582/8/38477
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Monterey 12.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon R9 M380, 2 GB videogeheugen |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 27 inch 5K |
| Model uitgave : | 2015 |
| Processor : | Intel QuadCore i5 3,2 GHz - Turbo Boost 3,6 GHz |
| Resolutie : | 5120x2880 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 27 inch (68.58 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 en Magic Mouse 2 (optioneel, apart verkrijgbaar) |