Mac Mini - Intel QuadCore i3 - 16GB Ram - SSD 128GB - Space Gray - 2018
€ 219,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.299,00* (83.14% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 219,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.299,00* (83.14% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
22446/1/2268389
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Sequoia 15.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 630 |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Mac mini |
| Model uitgave : | 2018 |
| Processor : | Intel QuadCore i3 3,6 GHz |
| Toetsenbord & Muis inclusief : | Nee |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 128GB |
| In The Box : | C7 Stroomkabel |