Macbook Air 13" - Apple M1 8C 2,1GHz - 8GB Ram - SSD 128GB - Silver - Nederlands toetsenbord
€ 555,00*
% Originele nieuwprijs was € 999,00* (44.44% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 1 tot 3 dagen
Op voorraad!
Productnummer:
26106/24/AIR-13-2020-M187-3.2-8-128-SV-US1-E
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple GPU 7-core |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Air 13 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2020 |
| Processor : | Apple M1 8-core 2,1 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Resolutie : | 2560x1600 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 128GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |