Macbook Air 13" - Intel DualCore i5 1,4GHz - 8GB Ram - SSD 128GB - Early 2014 - Silver - Nederlands toetsenbord(*)
€ 275,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.199,00* (77.06% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
12213/20/8785253434308
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Big Sur 11 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 5000 |
| Klavier : | Qwerty US |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | MacBook Air 13-inch, Macbook Air 13 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2014 |
| Processor : | Intel DualCore i5 1,4 GHz - Turbo Boost 2,7 GHz |
| Resolutie : | 1440x900 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 128GB |
| In The Box : | Magsafe 2 |
| Vendor Part | MD760/A |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 360 |