Macbook Pro 13" - Intel DualCore i7 - 8GB Ram - SSD 1TB - 2017 - Space Gray - Nederlands toetsenbord
€ 349,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.599,00* (86.57% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
25130/1/2270223
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel Iris Plus Graphics 650 |
| Klavier : | Qwerty US |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 13 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2017 |
| Processor : | Intel DualCore i7 3,5 GHz - Turbo Boost 4,0 GHz |
| Resolutie : | 2560x1600 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 1TB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
| Vendor Part | MPXW2 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 302 |