Macbook Pro 13" - Intel i5 2,7GHz - 8GB Ram - SSD 128GB - Franstalig toetsenbord
€ 399,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.399,00* (71.48% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
20612/24/PRO-13-2015-I5-2.7-8-128-FR-E
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel Iris Graphics 6100 |
| Klavier : | Azerty Frankrijk |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 13 inch Azerty |
| Model uitgave : | 2015 |
| Processor : | Intel DualCore i5 2,7 GHz - Turbo Boost 3,1 GHz |
| Resolutie : | 2560x1600 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 128GB |
| In The Box : | Magsafe 2 |
| Vendor Part | MF839 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 710 |