Macbook Pro 13" - Intel QuadCore i7 2,8GHz - 16GB Ram - SSD 256GB - Nederlands toetsenbord
€ 585,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.799,00* (67.48% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
11668/20/8785253527253
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Sequoia 15.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 615 |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 13 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2019 |
| Processor : | Intel Quad Core I7 2,8 Ghz - Turbo Boost 4,7 GHz |
| Resolutie : | 2560x1600 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
| Vendor Part | MV992 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 222 |