Macbook Pro 14" - Apple M2 Pro 10-core - Apple 16-core GPU - 16GB Ram - SSD 512GB - 2023 - Space Gray - Franstalig toetsenbord
€ 1.245,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.899,00* (57.05% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 1 tot 3 dagen
€ 1.245,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.899,00* (57.05% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
25278/20/5487567674137
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple M2 Pro 16-core |
| Klavier : | Azerty toetsenbord |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 14 inch Azerty |
| Model uitgave : | 2023 |
| Processor : | Apple M2 Pro 10-core |
| Resolutie : | 3024x1964 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 14 inch (35.56 cm) |
| Touchbar : | Nee |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |