Macbook Pro 15" - Intel HexaCore i7 - 32GB Ram - SSD 1TB - 2018 - Space Gray - Nederlands toetsenbord - AMD Radeon 560X (4GB)
€ 469,00*
% Originele nieuwprijs was € 3.199,00* (85.34% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
19884/1/2268511
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Sequoia 15.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 560X (4GB) |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2018 |
| Processor : | Intel HexaCore i7 2,6 GHz - Turbo Boost 4,3 GHz |
| Resolutie : | 2880x1800 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 32GB |
| Opslag : | SSD 1TB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
| Vendor Part | MR942 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 366 |