Macbook Pro 15" - Intel i7 2,2GHz - 16GB Ram - SSD 256GB - 2015 - Silver - Nederlands toetsenbord
€ 349,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.099,00* (83.37% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
5408/1/16200
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Big Sur 11 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2015 |
| Processor : | Intel QuadCore i7 2,2 GHz - Turbo Boost 3,4 GHz |
| Resolutie : | 2880x1800 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | Nee |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | Magsafe 2 |
| Vendor Part | MJLQ2 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 870 |