Macbook Pro 15" - Intel i7 2,7GHz - 16GB Ram - SSD 2TB - Late 2016 - Space Gray - Nederlands toetsenbord
€ 259,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.499,00* (89.64% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
22694/1/2266872
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Monterey 12.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 460 (4GB) |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2016 |
| Processor : | Intel QuadCore i7 2,9 GHz - Turbo Boost 3,8 GHz |
| Resolutie : | 2880x1800 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 2TB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |