Macbook Pro 15" - Intel OctoCore i9 2,4GHz - 16GB Ram - SSD 512GB - 2019 - Space Gray - AMD Radeon Pro 560X (4GB) - Franstalig toetsenbord
€ 509,00*
% Originele nieuwprijs was € 3.499,00* (85.45% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 1 tot 3 dagen
€ 509,00*
% Originele nieuwprijs was € 3.499,00* (85.45% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
26113/20/5487568472770
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Sequoia 15.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 560X (4GB) |
| Klavier : | Azerty Frankrijk |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Azerty |
| Model uitgave : | 2019 |
| Processor : | Intel OctoCore i9 2,4 GHz - Turbo Boost 5,0 GHz |
| Resolutie : | 2880x1800 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |