Macbook Pro 15" - Intel QuadCore i7 3,1GHz - 16GB Ram - SSD 512GB - 2017 - Space Gray - Nederlands toetsenbord
€ 229,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.599,00* (91.19% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
22410/1/I0001859
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 560 (4GB) |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2017 |
| Processor : | Intel QuadCore i7 3,1 GHz - Turbo Boost 4.1 GHz |
| Resolutie : | 2880x1800 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Opslag : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |