Macbook Pro 16" - Apple M1 Pro 10-core - Apple 16-core GPU - 32GB Ram - SSD 512GB - 2021 - Silver - Nederlands toetsenbord
€ 999,00*
% Originele nieuwprijs was € 3.099,00* (67.76% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 999,00*
% Originele nieuwprijs was € 3.099,00* (67.76% bespaard)Op voorraad!
Productnummer:
26792/1/2266682
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple M1 Pro 16-core |
| Klavier : | Qwerty Nederlands |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 16 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2021 |
| Processor : | Apple M1 Pro 10-core 2,1 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Resolutie : | 3456x2234 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 16 inch (40.64 cm) |
| Touchbar : | Nee |
| Werkgeheugen : | 32GB |
| Opslag : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |