Macbook Pro 16" - Apple M3 Pro 12 core - 18GB Ram - SSD 512GB - 2023 - Silver - Nederlands toetsenbord
€ 1.699,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.999,00* (43.35% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 1.699,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.999,00* (43.35% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
26310/1/I0003072
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Apple M3 Pro 18-core |
| Klavier : | Qwerty Nederlands |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 16 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2023 |
| Processor : | Apple M3 12-core |
| Resolutie : | 3456x2234 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 16 inch (40.64 cm) |
| Touchbar : | Nee |
| Werkgeheugen : | 18GB |
| Opslag : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |