Macbook Pro 16" - Intel OctoCore i9 2,3GHz - 64GB Ram - SSD 1TB - AMD Radeon 5600m (8GB) - Space Gray - Nederlands toetsenbord
€ 749,00*
% Originele nieuwprijs was € 3.149,00* (76.21% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
23342/1/I0002026
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | AMD Radeon Pro 5600M (8GB) |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Pro 16 inch Qwerty |
| Model uitgave : | 2019 |
| Processor : | Intel OctoCore i9 2,3 GHz - Turbo Boost 4,8 GHz |
| Resolutie : | 3072X1920 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 16 inch (40.64 cm) |
| Touchbar : | Ja |
| Werkgeheugen : | 64GB |
| Opslag : | SSD 1TB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |