MacBook Retina 2017 - Intel DualCore i5 1,3GHz - 8GB Ram - SSD 512GB - Qwerty NL
€ 519,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.749,00* (70.33% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Productnummer:
12161/20/8785253402932
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 615 |
| Klavier : | Qwerty NL |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | MacBook 12-inch |
| Model uitgave : | 2017 |
| Processor : | Intel Dual Core I5 1,3 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Resolutie : | 2304x1440 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 12 inch (30.48 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
| Vendor Part | MNYJ2 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 306 |