[NEW] iMac 24" - Apple M3 8-core - Apple 8-core GPU - 8GB Ram - SSD 256GB - Green - Nederlands toetsenbord
€ 999,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.599,00* (37.52% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 999,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.599,00* (37.52% bespaard)Op voorraad!
Productnummer:
26499/1/I0003208
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Nieuw |
| Grafische kaart : | Apple M3 8-core |
| Keyboard inbegrepen : | Yes |
| Klavier : | Qwerty US |
| Kleur : | Green |
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Model uitgave : | 2023 |
| Processor : | Apple M3 8-core 2,8 GHz - Turbo Boost 4,1 GHz |
| Resolutie : | 4480x2520 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 24 inch (60.96 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (inclusief) |