Mac Mini - Intel HexaCore i5 - 8GB Ram - SSD 256GB - Space Gray - 2018
€ 449,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.099,00* (59.14% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
11899/1/20396
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 2 a 3 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Besturingssysteem : | MacOS Sequoia 15.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 630 |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Mac mini |
| Model uitgave : | 2018 |
| Processor : | Intel HexaCore i5 3,0 GHz - Turbo Boost 4,1 GHz |
| Toetsenbord & Muis inclusief : | Nee |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Opslag : | SSD 256GB |
| In The Box : | C7 Stroomkabel |